ØKOLOGISK MØRK KAKAO
Ingredienser: inulin*, kakaosmør*, kakaomasse*, fettredusert kakaopulver*, emulgator:
solsikkelecitin*, naturlig vaniljearoma* <1%. (*) fra økologisk landbruk.
Kan inneholde soya, peanøtter, nøtter og melk.
€ 4,79
Slik mørk sjokolade er ment å være! Intens kakao, kremet kakaosmør og den myke sødmen som finnes naturlig i kakaoen, agavefibrene og vaniljen. Fairtrade, vegansk og glutenfri. Fantastisk!
På lager
ØKOLOGISK MØRK KAKAO
Ingredienser: inulin*, kakaosmør*, kakaomasse*, fettredusert kakaopulver*, emulgator:
solsikkelecitin*, naturlig vaniljearoma* <1%. (*) fra økologisk landbruk.
Kan inneholde soya, peanøtter, nøtter og melk.
| Sjokoladetype | Mørk |
|---|---|
| Pakkevekt | 70 g |
| Energi | 466 kCal / 1949 kJ |
| Fett | 36,9 g |
| hvorav mettet fett | 22,8 g |
| Karbohydrater | 6,6 g |
| hvorav sukkerarter (naturlig forekommende) | 4,2 g |
| Fiber | 48,2 g |
| Protein | 4,8 g |
| Salt | 0,03 g |
| Bio | 100% Bio |
| Kakaoprosent | 54% Kakao |
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk