ØKOLOGISK MELKEKAKAO MED ET SNEV AV VANILJE
Ingredienser: kostfiber: inulin*, helmelkspulver*, kakaosmør*, kakaomasse*, solsikkelecitin*, naturlig vaniljearoma*.
(*) av organisk opprinnelse.
Kan inneholde soya, peanøtter og nøtter.
ØKOLOGISK MELKEKAKAO MED ET SNEV AV VANILJE
Ingredienser: kostfiber: inulin*, helmelkspulver*, kakaosmør*, kakaomasse*, solsikkelecitin*, naturlig vaniljearoma*.
(*) av organisk opprinnelse.
Kan inneholde soya, peanøtter og nøtter.
| Vekt | 70 kg |
|---|---|
| Sjokoladetype | Melk |
| Pakkevekt | 70 g |
| Energi | 501 kCal / 2087 kJ |
| Fett | 38,9 g |
| hvorav mettet fett | 24,1 g |
| Karbohydrater | 13,9 g |
| hvorav sukkerarter (naturlig forekommende) | 12,3 g |
| Fiber | 36,6 g |
| Protein | 5,7 g |
| Salt | 0,24 g |
| Bio | 100% Bio |
| Kakaoprosent | 38% Kakao |
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk