REEP BIOLOGISCHE DONKERE CACAO
Ingrediënten: inuline*, cacaoboter*, cacaomassa*, vetgereduceerd cacaopoeder*, emulgator:
zonnebloemlecithine*, natuurlijk vanillearoma* <1%. (*) van biologische landbouw.
Kan soja, pinda's, noten en melk bevatten.
€ 4,79
Zoals pure chocolade bedoeld is! Intense cacao, romige cacaoboter en de zachte zoetheid die van nature in de cacao, de agavevezel en de vanille zit. Fair trade, veganistisch en glutenvrij. Geweldig!
Op voorraad
REEP BIOLOGISCHE DONKERE CACAO
Ingrediënten: inuline*, cacaoboter*, cacaomassa*, vetgereduceerd cacaopoeder*, emulgator:
zonnebloemlecithine*, natuurlijk vanillearoma* <1%. (*) van biologische landbouw.
Kan soja, pinda's, noten en melk bevatten.
| Soort chocolade | Puur |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Energie | 466 kCal / 1949 kJ |
| Vet | 36,9 g |
| waarvan verzadigd vet | 22,8 g |
| Koolhydraten | 6,6 g |
| waarvan suikers (natuurlijk voorkomend) | 4,2 g |
| Vezel | 48,2 g |
| Eiwit | 4,8 g |
| Zout | 0,03 g |
| Bio | 100% Bio |
| Cacaopercentage | 54% Cacao |
Repen - Biologisch
Repen - Biologisch
Repen - Biologisch
Repen - Biologisch
Repen - Biologisch
Repen - Biologisch
Repen - Biologisch
Repen - Biologisch