ØKOLOGISK EKSTRA MØRK KAKAO
Ingredienser: inulin*, kakaomasse*, kakaosmør*, fettredusert kakaopulver*, emulgator:
solsikkelecitin*, naturlig vaniljearoma* <1%. (*) fra økologisk landbruk.
Kan inneholde soya, peanøtter, nøtter og melk.
€ 4,79
Vår kakaoplate for deg som elsker hvordan EKSTRA mørk sjokolade skal smake. 20% mer kakao enn Amazing Dark, intens med en subtil bitterhet. Fairtrade, vegansk og glutenfri. Fantastisk!
På lager
ØKOLOGISK EKSTRA MØRK KAKAO
Ingredienser: inulin*, kakaomasse*, kakaosmør*, fettredusert kakaopulver*, emulgator:
solsikkelecitin*, naturlig vaniljearoma* <1%. (*) fra økologisk landbruk.
Kan inneholde soya, peanøtter, nøtter og melk.
| Sjokoladetype | Ekstra mørk |
|---|---|
| Pakkevekt | 70 g |
| Energi | 484 kCal / 2024 kJ |
| Fett | 38,5 g |
| hvorav mettet fett | 23,5 g |
| Karbohydrater | 6,8 g |
| hvorav sukkerarter (naturlig forekommende) | 3,3 g |
| Fiber | 41,9 g |
| Protein | 7,1 g |
| Salt | 0,05 g |
| Bio | 100% Bio |
| Kakaoprosent | 65% Kakao |
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk