ØKOLOGISK MELKEKAKAO MED HASSELNØTTER
Ingredienser:inulin*, kakaosmør*, hasselnøtter* 25%, helmelkspulver*, kakaomasse*, emulgator:
solsikkelecitin*, naturlig vaniljearoma* <1%. (*) fra økologisk landbruk.
Kan inneholde soya og peanøtter.
ØKOLOGISK MELKEKAKAO MED HASSELNØTTER
Ingredienser:inulin*, kakaosmør*, hasselnøtter* 25%, helmelkspulver*, kakaomasse*, emulgator:
solsikkelecitin*, naturlig vaniljearoma* <1%. (*) fra økologisk landbruk.
Kan inneholde soya og peanøtter.
| Vekt | 70 kg |
|---|---|
| Sjokoladetype | Melk |
| Pakkevekt | 70 g |
| Energi | 539 kCal / 2248 kJ |
| Fett | 44,7 g |
| hvorav mettet fett | 19,1 g |
| Karbohydrater | 13,1 g |
| hvorav sukkerarter (naturlig forekommende) | 10,5 g |
| Fiber | 29,3 g |
| Protein | 7,8 g |
| Salt | 0,18 g |
| Bio | 100% Bio |
| Kakaoprosent | 38% Kakao |
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk
Barer - Økologisk